Więcej o Mr Ink

Mr Ink od lat zajmuje się produkcją oraz dystrybucją hurtową i detaliczną tuszy i tonerów do drukarek atramentowych oraz laserowych. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego odbiorcy. Obsługujemy duże i średnie, zaopatrujemy małe firmy jak i również posiadamy grono klientów indywidualnych.

Działalność zaczęliśmy 1998 r. i od tego czasu sukcesywnie się rozwijamy. Personel Mr Ink to wykwalifikowane osoby z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają szeroką wiedzę i chętnie służą pomocą w wyborze najefektywniejszych i najtańszych rozwiązań.

Naczelna zasada, według której działa firma, opiera się na jakości produktów i usług oraz stałym budowaniu zaufania i trwałych relacji z Klientami.

Oferujemy szybką i darmową dostawę zamówionych u nas towarów.


Dlaczego warto postawić na nas?

Oszczędność

tak niskich cen nie znajdziesz nigdzie

Mobilność

dostarczymy każdy towar we wskazane miejsce

Jakość

oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości

Wiarygodność

jesteśmy prężną firmą z bogatym doświadczeniem

Opinie klientów

 • Wszystkim serdecznie polecam tonery Mr Ink. Jakości takiej można tylko pogratulować. Zamówienia realizują szybko i rzetelnie. Po wielu poszukiwaniach znalazłem swego dostawcę.

  Renata Olender
 • Od dzisiaj nie muszę zaprzątać sobie głowy planowaniem zaopatrzenia. Mr Ink zawsze dostarcza mi towar natychmiast po zamówieniu telefonicznym. Serdecznie polecam wszystkim tę firmę, na mazowszu nie ma lepszej.

  Tomasz Foręc
 • Wszystkim serdecznie polecam firmę Mr Ink. Wspaniała kompetencja a przede wszystkim super ceny to jest to co tutaj lubię. Świadectwem tego są dziesiątki zrealizowanych zleceń.
  Dziękuję Ci Mr Ink.

  Aleksander Olszewski