Gwarancja na towary i usługi

Mr Ink udziela gwarancji na prawidłowe działanie cartridge'a lub toneru na cały okres jego eksploatacji, aż do wyczerpania tuszu lub tonera, zakładając, że był on przechowywany i eksploatowany w sposób zgodny z wytycznymi zawartymi w instrukcji obsługi drukarki.

Mr Ink daje 100% gwarancję na oferowane przez siebie tusze i tonery. Sprzedawane przez nas wyroby każdorazowo testowane są na drukarkach atramentowych i laserowych - kolorowych i monochromatycznych.

W ten sposób ocenić można nasycenie cieni, tonów i półtonów oraz ogólną jakość wydruków. Dopiero po pozytywnym przejściu wszystkich testów towar taki trafia w Państwa ręce.

Każdy tusz i toner zawiera wysokojakościowy czynnik chemiczny dedykowany wyłącznie do danego rodzaju produktu.

Wszystkie te zabiegi mają na celu zbliżenie wytwarzanego produktu do oryginalnego wyrobu.
Dlaczego warto postawić na nas?

Oszczędność

tak niskich cen nie znajdziesz nigdzie

Mobilność

dostarczymy każdy towar we wskazane miejsce

Jakość

oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości

Wiarygodność

jesteśmy prężną firmą z bogatym doświadczeniem

Opinie klientów

 • Wszystkim serdecznie polecam tonery Mr Ink. Jakości takiej można tylko pogratulować. Zamówienia realizują szybko i rzetelnie. Po wielu poszukiwaniach znalazłem swego dostawcę.

  Renata Olender
 • Od dzisiaj nie muszę zaprzątać sobie głowy planowaniem zaopatrzenia. Mr Ink zawsze dostarcza mi towar natychmiast po zamówieniu telefonicznym. Serdecznie polecam wszystkim tę firmę, na mazowszu nie ma lepszej.

  Tomasz Foręc
 • Wszystkim serdecznie polecam firmę Mr Ink. Wspaniała kompetencja a przede wszystkim super ceny to jest to co tutaj lubię. Świadectwem tego są dziesiątki zrealizowanych zleceń.
  Dziękuję Ci Mr Ink.

  Aleksander Olszewski